Obudź swój potencjał

Przełomowy Warsztat, który może
odmienić Twoje życie
wg. Innowacyjnej Metdoy Points of You©

Przełomowy warsztat, który może odmienić Twoje życie wg. Innowacyjnen Metody Points of You©

Kto prowadzi?

Cześć, jestem Monika, ekspertka w dziedzinie Metodologii Points of You, Life Coachingu, treningu mentalnego i rozwoju osobistego. Z pasją pomagam ludziom odkrywać i rozwijać ich wewnętrzny potencjał. Dowiedz się więcej o mnie na www.mentiscoach.pl.

Kiedy i gdzie?

29.09.2023
17:00

20:00
Łódź, ul. Tymienieckiego 25D, sala 53
95zł/osoba

Czego możesz się spodziewać

Jeśli czujesz, że w Tobie drzemie więcej i jesteś gotów(a) na nowe doświadczenia, które zbliżą Cię do autentycznego szczęścia i spełnienia, to jesteś we właściwym miejscu! Nie przegap okazji! Razem odkryjemy Twój ukryty potencjał, który przeniesie Twoje życie na zupełnie nowy poziom!

Metodologia

Skorzystamy z innowacyjnych metod Points of You©, aby odkryć Twój wewnętrzny potencjał. W tym wszystkim najważniejsi będziemy my: ja, Ty i inni uczestnicy. To nasze zaangażowanie i doświadczenia tworzą to wyjątkowe miejsce.

Jak mogę się zapisać?

Liczba miejsc jest ograniczona, aby zapewnić jakość doświadczenia dla każdego uczestnika. Kliknij w przycisk na dole, aby zarezerwować swoje miejsce.

Po warsztacie otrzymasz członkostwo w Elitarnej grupie na Facebook'u, dedykowanej tylko dla uczestników tych warsztatów. Dodatkowo otrzymasz dostęp do unikatowych materiałów motywujących i wspierających Twój proces zmiany.

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Co Cię czeka?

Zmień swoje życie na lepsze

Odkryj siebie na nowo

Masz więcej zasobów i pomysłów, które nie są wykorzystywane? Nie jesteś zadowolony(a) z obecnej pracy lub szukasz swojej drogi w życiu? Podczas warsztatów zastosujemy innowacyjną metodę Points of You©. Ujawnisz swoje ukryte talenty i ustalisz, jak je wykorzystać w przyszłości.

Relacje na Nowym poziomie

Czy Twoja obecna relacja nie daje Ci tego, czego oczekujesz, czy może szukasz bratniej duszy? Nauczymy Cię, jak Twoje własne zasoby wpływają na jakość Twoich relacji z innymi. Poznasz siebie i zrozumiesz, co jest dla Ciebie ważne w relacjach.

Droga do szczęścia

Dzięki niekonwencjonalnym, ale wysoce efektywnym technikom, dostaniesz narzędzia, które uruchomią Twoje wewnętrzne zasoby. Odkryjesz ścieżkę, która naprawdę Cię uszczęśliwi.

Ten innowacyjny warsztat rozpoczyna Twoją zmianę